Kochana wiklina – kuferki i kosze z wikliny

Młode pędy wierzb, poddane specjalnej obróbce, od dawien dawna są wykorzystywane do wyplatania rozmaitych ozdób i wyposażenia. Nas zachwycają charakterystycznym, niepowtarzalnym zapachem i tym, że można z nich wykonać finezyjne dekoracje o pięknych kształtach. Z radością i pasją wykorzystujemy więc ten naturalny materiał oraz nasze ciekawe pomysły, tworząc szkatułki, torebki i kosze wiklinowe, które zebraliśmy w tej niezwykłej kategorii.

Co dla Ciebie mamy?

Nie brakuje nam wyobraźni, co przekłada się na ofertę bogatą w ciekawe produkty o różnych kształtach, wymiarach, a nawet odcieniach. Inspirujemy się naturą nie tylko wybierając materiał, z którego tworzymy, ale także nadając formy naszym plecionkom. Wobec tego możemy zaproponować kosze w kształcie jabłuszka, misia czy liska.

Jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego, to nie martw się! Mamy także piękne torebki i szkatułki z wikliny, o regularnych formach.

Śliczne i uniwersalne!

Zależało nam na tym, aby dostępne produkty były nie tylko piękną ozdobą, ale i funkcjonalnym akcentem w Twoim domu. To założenie zostało zrealizowane, bowiem możesz bowiem wykorzystać je w dowolny sposób. Jak? Np. umieścić w szkatułkach zabawki dziecka, schować potrzebne drobiazgi, gdy nie chcesz, aby leżały na wierzchu. Do stojących koszy możesz włożyć gry planszowe lub karty, a nawet doniczkę z rośliną! Niektóre torebki wiklinowe z pewnością sprawdzą się na małym pikniku z rodziną i przyjaciółmi, a inne będą cudownym prezentem dla kogoś bliskiego!

  • Torebka wiklinowa z breloczkiem

    89.00 
  • Koszyk boho rogożyna

    99.00